Kvalitné čistenie kanalizácie a prepchávanie upchatého odpadu strojom Krtkovanie Stará Tura - za výhodné ceny.

 • Krtkovanie Stará Turá NONSTOP 24/7

Upchaté odpadové potrubie znemožní normálne fungovanie, či už v domácnosti alebo vo firme. Upchatie odpadov a kanalizačných odtokov nie je nič výnimočné. Či sa nám to páči alebo nie – kanalizácia sa nám po čase upchá. Je to spôsobené hlavne tým, čo do nej hádžeme. Ak je niekto viac nezodpovedný a dáva do odtokov, čo tam vôbec nepatrí – tak tam nastane havarijný stav oveľa skôr. Najviac preťažované miesta sú v kuchyni – drez, odtok umývačky riadu. Samozrejme kritické miesto je aj kúpeľňa, kde je viac odtokov – či už vane, umývadla, sprchového kúta, pračky. Samostatnou kapitolou je upchaté WC – záchod. Pomôže domáce pokusy o čistenie? Určite nie – treba to zveriť jednoznačne do rúk profíkom. Naše odborné čistenie – krtkovanie Vám 100% pomôže. Stará Turá a okolie.

 • Ak Vás upchatá kanalizácia zaskočila, ponúkame Vám komplexné služby od strojového čistenia a krtovania potrubia, ktoré následne vieme skontrolovať inšpekčnou kamerou až po trasovanie a lokalizáciu.
 • Krtkovanie upchatých odpadov a kanalizácií v Starej Turej je tu pre Vás – môžete nám zavolať hocikedy – čistíme a prepchávame NONSTOP.

Máte problém s odtokom vody? Nepomáha ručné krtkovanie? Neodteká voda z drezu, vane, sprchy, WC? Je cítiť zápach v dome z odpadu? Krtkovanie Stará Turá - ponúka svoje služby profesionálneho čistenia - prepchávania odpadov a kanalizácie Váš problém vyriešime expresne rýchlo s dôrazom na kvalitu. Krtkovanie Bojnice Non-stop.

Krtkovanie Stará Turá – prepchávanie upchatých odpadov – Havarijná služba VODA NONSTOP 24/7

 • Elektromechanické čistenie (krtkovanie) – prepchávanie odpadov
 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie – krtkovanie odpadového potrubia
 • Monitoring potrubia kanalizácie – kontrola odpadu kamerou
 • Kamerové skúšky potrubia – kamerová kontrola potrubí
 • Oprava kanalizácie – oprava prasknutých potrubí
 • Inštalatérske a vodoinštalatérske práce
 • Havarijná služba pre vodu a kanalizáciu v Starej Turej
 • Krtkovanie Stará Turá = kvalitné čistenie upchatých odtokov profi technikou – kvalitne & výhodne
Krtkovanie Stará Turá - čistenie upchatých odpadov a kanalizácií za férové ceny.

Možná platba kartou

Nemáte doma hotovosť? U nás môžete pohodlne zaplatiť kartou.

Profesionálne čistenie odtokov a upchatých odpadových rúr Krtkovanie Stará Turá

Väčšine z nás sa už stalo, že sa nám doma upchal odpad. Zrazu neodtekala voda z drezu v kuchyni, alebo neodteká voda zo sprchy, vane alebo WC. Tento havarijný stav dokážeme rýchlo a efektívne vyriešiť v okolí Trenčína profesionálnym čistením odpadov a kanalizácie. Naša havarijná služba pre vodu pracuje nonstop 24/7 – aj cez víkendy, sviatky. Môžete nás kontaktovať v hocijakú nočnú hodinu – sme pripravení odstrániť každý havarijný stav.

 • Neodteká voda z WC – záchoda – pisoára
 • Neodteká voda z vane, sprchy
 • Nevypúšťa pračka, umývačka riadu
 • V byte – dome sa šíri kyslý zápach
 • Vlhnutie stien
 • Prasknutá kanalizácia – oprava prasknutého potrubia
 • Prevalená alebo inak poškodená kanalizácia
 • Mechanické poškodenie odpadového potrubia
 • Vlhnutie stien v dome / byte / prevádzke
 • Iné závažné problémy s kanalizáciou a odpadom

Naša havarijná služby vyrieši každý problém – efektívne, rýchlo a za najlepšie ceny.

0902 369 535

Krtkovanie Stará Turá Prepchávanie odpadov NONSTOP

servis@krtkovanie-tn.sk

 • Prepcháme – prekrtkujeme :

umývadlo, WC, bidet, kuchynský drez, vaňu, sprchový kút, výlevky, domové prípojky kanalizácie, pisoáre, guličky, dažďové zvody, odtokové prípojky, kanalizačné vpuste, revízne šachty, bytové stúpačky, sifóny.

 • Naše služby poskyujeme pre:

Užívateľov rodinných domov, bytov, bytovky, bytové spoločenstvá, nákupné centrá, logistické parky, reštaurácie, hotely, bary, penzióny, privátne ubytovania, nemocnice, ubytovne, školy, priemyselné objekty, zariadenia pre seniorov, športové zariadenia, kaderníctva, obce, mestá, samosprávy, štátne inštitúcie a pod.

Elektromechanické krtkovanie špirálou Čistenie odpadov elektrickým krtkom.

Pre mechanické prepchávanie odpadov používame špirálu poháňanú motorom, ktorá odstráni všetky nánosy a nečistoty v upchatom odtokovom potrubí s priemerom od DN 20 až DN 150, s 90 stupňovými kolenami. Krtkovanie špirálou je ideálne pre čistenie menších priemerov kanalizácií a odpadov z drezov, vaní či umývadiel.

Toto zariadenie na čistenie – prepchávanie obsahuje indukčný motor, ktorý roztočí oceľovú špirálu – tá je ukončená rôznymi druhmi nástavcov, škrabiek alebo frézou, ktoré možno meniť podľa druhu upchatia, zanesenia či nečistoty v odtokovom potrubi. Týmito špeciálnymi hrotmi spoľahlivo prepcháme potrubie odpadu v celej jeho dĺžke na 100%. Po prečistení elektrickým krtkom, bude Vaše odpadové potrubie úplne prevádzkyschopné.

Elektromechanické čistenie kanalizácie sa používa najmä na čistenie odpadového potrubia vnútri bytových a rodinných domov, kde hrozí vyplavenie splaškov v prípade použitia tlakovej vody. Ak sa vaša kanalizácia upcháva pravidelne, je najlepšie použiť TV monitoring kanalizácie a určiť tak presné miesto blokády.

Elektromechanické čistenie a krtkovanie - Stará Turá a okolie

Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie Hydročistenie potrubia vysokým tlakom.

Keď mechanické čistenie odpadov nepomáha, alebo nie je možné (dlhšia vzdialenosť upchatého miesta od vstupného miesta) používame na čistenie kanalizácie – vysokotlakovú čističku.

Táto prenosná vysokotlaková čistička je schopná za férovú cenu vyčistiť drvivú väčšinu kanalizačných upchávok. Toto vysokotlakové čistenie odpadového potrubia patrí medzi najpoužívanejšie a je to veľmi efektívna metóda.

Na čistenie kanalizácie tlakovou vodou sa používa vysokotlakové čerpadlo, ktoré napojené na nádrž s vodou. Čerpadlo nasáva vodu z nádrže a tlačí ju hadicou do prečistenej ležatej aj zvislej kanalizácie od priemeru DN 50 až po DN 250. Vysoký tlak vody s veľkým prietokom spoľahlivo prepchá každú zanesenú kanalizáciu – odpadové potrubie. Týmto spôsobom dôkladne prečistíme aj steny kanalizácie.

 • Táto metóda je považovaná za najspoľahlivejšie čistenie kanalizácie a výrazne predlžuje jej životnosť.
Vysokotlakové čistenie kanalizácie - Stará Turá a okolie
 • Frézovanie odpadového potrubia kanalizácie

Kanalizácia môže byť zanesená rôznymi tvrdými usadeninami, ako napríklad. stavebným materiálom – malta, lepidlo, rôzny odpad. Môžu byť v nej prerastené korene. Tieto extrémne tvrdé usadeniny v potrubí (močový kameň, vodný kameň) nie je možné vyčistiť klasickými metódami čistenia. Frézovanie kanalizácie je účinná metóda, ktorá Vás zbaví tých najtvrdších usadenín v potrubí. Frézovacie hlavice prerazia prerazia úplne všetko a spravia kanalizáciu úplne priechodnou.