Kvalitn├ę ─Źistenie kanaliz├ície a upchat├ęho odpadu v P├║chove a okol├ş za f├ęrov├ę ceny.

M├íte probl├ęm s odtokom vody? Nepom├íha ru─Źn├ę krtkovanie? Neodtek├í voda z drezu, vane, sprchy, WC? Je c├şti┼ą z├ípach v dome z odpadu? Krtkovanie P├║chov pon├║ka svoje slu┼żby profesion├ílneho ─Źistenia - prepch├ívania odpadov a kanaliz├ície V├í┼í probl├ęm vyrie┼íime expresne r├Żchlo s d├┤razom na kvalitu.

Krtkovanie P├║chov – prepch├ívanie upchat├Żch odpadov – Havarijn├í slu┼żba VODA NONSTOP 24/7

Krtkovanie a v┼íetky na┼íe slu┼żby poskytujeme v lokalit├ích: Belu┼ía, Doh┼łany, Doln├í Breznica, Doln├ę Ko─Źkovce, Horn├í Breznica, Horovce, Kva┼íov, Lazy pod Makytou, Lednica, Lednick├ę Rovne, L├║ky, Lys├í pod Makytou, Meste─Źko, Mojt├şn, Nimnica, Stre┼żenice, Visolaje, Vydrn├í, Z├írie─Źie, Zub├ík

 • Elektromechanick├ę ─Źistenie (krtkovanie) – prepch├ívanie odpadov
 • Vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície – krtkovanie odpadov├ęho potrubia
 • Monitoring potrubia kanaliz├ície – kontrola odpadu kamerou
 • Kamerov├ę sk├║┼íky potrubia – kamerov├í kontrola potrub├ş
 • Oprava kanaliz├ície – oprava prasknut├Żch potrub├ş
 • In┼ítalat├ęrske a vodoin┼ítalat├ęrske pr├íce
 • Havarijn├í slu┼żba pre vodu a kanaliz├íciu
 • Krtkovanie P├║chov = kvalitn├ę ─Źistenie upchat├Żch odtokov profi technikou
Krtkovanie JPúchov - Čistenie odpadov a kanalizácie

Mo┼żn├í platba kartou

Nem├íte doma hotovos┼ą? U n├ís m├┤┼żete pohodlne zaplati┼ą kartou.

Havarijn├í slu┼żba VODA P├║chov

V├Ą─Ź┼íine z n├ís sa u┼ż stalo, ┼że sa n├ím doma upchal odpad. Zrazu neodtekala voda z drezu v kuchyni, alebo neodtek├í voda zo sprchy, vane alebo WC. Tento havarijn├Ż stav dok├í┼żeme r├Żchlo a efekt├şvne vyrie┼íi┼ą v okol├ş Tren─Ź├şna profesion├ílnym ─Źisten├şm odpadov a kanaliz├ície. Na┼ía havarijn├í slu┼żba pre vodu pracuje nonstop 24/7 – aj cez v├şkendy, sviatky. M├┤┼żete n├ís kontaktova┼ą v hocijak├║ no─Źn├║ hodinu – sme pripraven├ş odstr├íni┼ą ka┼żd├Ż havarijn├Ż stav.

 • Neodtek├í voda z WC – z├íchoda – piso├íra
 • Neodtek├í voda z vane, sprchy
 • Nevyp├║┼í┼ąa pra─Źka, um├Żva─Źka riadu
 • V byte – dome sa ┼í├şri kysl├Ż z├ípach
 • Vlhnutie stien
 • Prasknut├í kanaliz├ícia – oprava prasknut├ęho potrubia
 • Prevalen├í alebo inak po┼íkoden├í kanaliz├ícia
 • Mechanick├ę po┼íkodenie odpadov├ęho potrubia
 • Vlhnutie stien v dome / byte / prev├ídzke
 • In├ę z├íva┼żn├ę probl├ęmy s kanaliz├íciou a odpadom

Na┼ía havarijn├í slu┼żby vyrie┼íi ka┼żd├Ż probl├ęm – efekt├şvne, r├Żchlo a za najlep┼íie ceny.

0902 369 535

Krtkovanie P├║chov Havarijn├í slu┼żba VODA NONSTOP

servis@krtkovanie-tn.sk

 • Prepch├íme – prekrtkujeme :

um├Żvadlo, WC, bidet, kuchynsk├Ż drez, va┼łu, sprchov├Ż k├║t, v├Żlevky, domov├ę pr├şpojky kanaliz├ície, piso├íre, guli─Źky, da┼ż─Ćov├ę zvody, odtokov├ę pr├şpojky, kanaliza─Źn├ę vpuste, rev├şzne ┼íachty, bytov├ę st├║pa─Źky, sif├│ny.

 • Krtkovanie P├║chov poskyuje svoje slu┼żby pre:

U┼ż├şvate─żov rodinn├Żch domov, bytov, bytovky, bytov├ę spolo─Źenstv├í, n├íkupn├ę centr├í, logistick├ę parky, re┼ítaur├ície, hotely, bary, penzi├│ny, priv├ítne ubytovania, nemocnice, ubytovne, ┼íkoly, priemyseln├ę objekty, zariadenia pre seniorov, ┼íportov├ę zariadenia, kadern├şctva, obce, mest├í, samospr├ívy, ┼ít├ítne in┼ítit├║cie a pod.

Elektromechanick├ę krtkovanie ┼ípir├ílou ─îistenie odpadov elektrick├Żm krtkom.

Pre mechanick├ę prepch├ívanie odpadov pou┼ż├şvame ┼ípir├ílu poh├í┼łan├║ motorom, ktor├í odstr├íni v┼íetky n├ínosy a ne─Źistoty v upchatom odtokovom potrub├ş s priemerom od DN 20 a┼ż DN 150, s 90 stup┼łov├Żmi kolenami. Krtkovanie ┼ípir├ílou je ide├ílne pre ─Źistenie men┼í├şch priemerov kanaliz├íci├ş a odpadov z drezov, van├ş ─Źi um├Żvadiel.

Toto zariadenie na ─Źistenie – prepch├ívanie obsahuje induk─Źn├Ż motor, ktor├Ż rozto─Ź├ş oce─żov├║ ┼ípir├ílu – t├í je ukon─Źen├í r├┤znymi druhmi n├ístavcov, ┼íkrabiek alebo fr├ęzou, ktor├ę mo┼żno meni┼ą pod─ża druhu upchatia, zanesenia ─Źi ne─Źistoty v odtokovom potrubi. T├Żmito ┼ípeci├ílnymi hrotmi spo─żahlivo prepch├íme potrubie odpadu v celej jeho d─║┼żke na 100%. Po pre─Źisten├ş elektrick├Żm krtkom, bude Va┼íe odpadov├ę potrubie ├║plne prev├ídzkyschopn├ę.

Elektromechanick├ę ─Źistenie kanaliz├ície sa pou┼ż├şva najm├Ą na ─Źistenie odpadov├ęho potrubia vn├║tri bytov├Żch a rodinn├Żch domov, kde hroz├ş vyplavenie spla┼íkov v pr├şpade pou┼żitia tlakovej vody. Ak sa va┼ía kanaliz├ícia upch├íva pravidelne, je najlep┼íie pou┼żi┼ą TV monitoring kanaliz├ície a ur─Źi┼ą tak presn├ę miesto blok├ídy.

Krtkovanie - Elektromechanick├ę ─Źistenie odpadov - odtokov├ęho potrubia

Vysokotlakov├ę ─Źistenie upchatej kanaliz├ície Hydro─Źistenie potrubia vysok├Żm tlakom.

Ke─Ć mechanick├ę ─Źistenie odpadov nepom├íha, alebo nie je mo┼żn├ę (dlh┼íia vzdialenos┼ą upchat├ęho miesta od vstupn├ęho miesta) pou┼ż├şvame na ─Źistenie kanaliz├ície – vysokotlakov├║ ─Źisti─Źku.

T├íto prenosn├í vysokotlakov├í ─Źisti─Źka je schopn├í za f├ęrov├║ cenu vy─Źisti┼ą drviv├║ v├Ą─Ź┼íinu kanaliza─Źn├Żch upch├ívok. Toto vysokotlakov├ę ─Źistenie odpadov├ęho potrubia patr├ş medzi najpou┼ż├şvanej┼íie a je to ve─żmi efekt├şvna met├│da.

Na ─Źistenie kanaliz├ície tlakovou vodou sa pou┼ż├şva vysokotlakov├ę ─Źerpadlo, ktor├ę napojen├ę na n├ídr┼ż s vodou. ─îerpadlo nas├íva vodu z n├ídr┼że a tla─Ź├ş ju hadicou do pre─Źistenej le┼żatej aj zvislej kanaliz├ície od priemeru DN 50 a┼ż po DN 250. Vysok├Ż tlak vody s ve─żk├Żm prietokom spo─żahlivo prepch├í ka┼żd├║ zanesen├║ kanaliz├íciu – odpadov├ę potrubie. T├Żmto sp├┤sobom d├┤kladne pre─Źist├şme aj steny kanaliz├ície.

 • T├íto met├│da je pova┼żovan├í za najspo─żahlivej┼íie ─Źistenie kanaliz├ície a v├Żrazne predl┼żuje jej ┼żivotnos┼ą.
Vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície - hydro─Źistenie
 • Fr├ęzovanie odpadov├ęho potrubia kanaliz├ície

Kanaliz├ícia m├┤┼że by┼ą zanesen├í r├┤znymi tvrd├Żmi usadeninami, ako napr├şklad. stavebn├Żm materi├ílom – malta, lepidlo, r├┤zny odpad. M├┤┼żu by┼ą v nej prerasten├ę korene. Tieto extr├ęmne tvrd├ę usadeniny v potrub├ş (mo─Źov├Ż kame┼ł, vodn├Ż kame┼ł) nie je mo┼żn├ę vy─Źisti┼ą klasick├Żmi met├│dami ─Źistenia. Fr├ęzovanie kanaliz├ície je ├║─Źinn├í met├│da, ktor├í V├ís zbav├ş t├Żch najtvrd┼í├şch usaden├şn v potrub├ş. Fr├ęzovacie hlavice prerazia prerazia ├║plne v┼íetko a spravia kanaliz├íciu ├║plne priechodnou.

Krtkovanie P├║chov - kde vykon├ívame ─Źistenie upchat├Żch odtokov a kanaliz├ície

P├║chov, Belu┼ía, Doh┼łany, Doln├í Breznica, Doln├ę Ko─Źkovce, Horn├í Breznica, Horovce, Kva┼íov, Lazy pod Makytou, Lednica, Lednick├ę Rovne, L├║ky, Lys├í pod Makytou, Meste─Źko, Mojt├şn, Nimnica, Stre┼żenice, Visolaje, Vydrn├í, Z├írie─Źie, Zub├ík

 

Krtkovanie P├║chov

Profesion├ílne ─Źistenie upchat├Żch odpadov a kanaliz├ície za v├Żhodn├ę ceny.

Krtkovanie LARA
018 61 Beluša

─îistenie da┼ż─Ćov├Żch zvodov v lokalit├ích :

─îistenie da┼ż─Ćov├Żch zvodov

─îistenie da┼ż─Ćov├Żch zvodov, odkvapov├Żch ┼ż─żabov a trativodov za v├Żhodn├ę ceny. ─îistenie da┼ż─Ćov├Żch zvodov profesion├ílnou technikou zabr├ínite ┼íkod├ím na Va┼íom majetku. ─Äa┼ż─Ćov├ę a odkvapov├ę zvody ─Źist├şme za v├Żhodn├ę ceny ԜŴŞĆ v Tren─Ź├şne a okol├ş (Tren─Ź├şn ÔÇó Dubnica ÔÇó Ilava ÔÇó B├ínovce nad Bebravou ÔÇó P├║chov ÔÇó Prievidza ÔÇó Topo─ż─Źany ÔÇó Partiz├ínske)…

Viac inform├íci├ş
Monitoring potrubia kanalizácie

Monitoring potrubia

Monitoring kanaliz├ície profesion├ílnou technikou za najlep┼íie ceny. Potrebujete zisti┼ą stav Va┼íej kanaliz├ície? Odhali┼ą pr├ş─Źiny upch├ívania? Zisti┼ą praskliny a netestnosti v kanaliz├ícii? Chcete sa vyhn├║┼ą n├íkladn├Żm oprav├ím? Kamerov├í kontrola potrub├ş odhal├ş v┼íetky probl├ęmy. Monitoring potrubia kanaliz├ície┬á – za najlep┼íie ceny. Monitorovacie slu┼żby poskytujeme v Tren─Ź├şne a okol├ş (Dubnica, Ilava, B├ínovce nad…

Viac inform├íci├ş