Kvalitn├ę ─Źistenie kanaliz├ície a prepch├ívanie upchat├ęho odpadu strojom v Nov├íkoch za v├Żhodn├ę ceny.

 • Krtkovanie Nov├íky NONSTOP 24/7

Upchat├ę odpadov├ę potrubie znemo┼żn├ş norm├ílne fungovanie, ─Źi u┼ż v dom├ícnosti alebo vo firme. Upchatie odpadov a kanaliza─Źn├Żch odtokov nie je ni─Ź v├Żnimo─Źn├ę. ─îi sa n├ím to p├í─Źi alebo nie – kanaliz├ícia sa n├ím po ─Źase upch├í. Je to sp├┤soben├ę hlavne t├Żm, ─Źo do nej h├íd┼żeme. Ak je niekto viac nezodpovedn├Ż a d├íva do odtokov, ─Źo tam v├┤bec nepatr├ş – tak tam nastane havarijn├Ż stav ove─ża sk├┤r. Najviac pre┼ąa┼żovan├ę miesta s├║ v kuchyni – drez, odtok um├Żva─Źky riadu. Samozrejme kritick├ę miesto je aj k├║pe─ż┼ła, kde je viac odtokov – ─Źi u┼ż vane, um├Żvadla, sprchov├ęho k├║ta, pra─Źky. Samostatnou kapitolou je upchat├ę WC – z├íchod. Pom├┤┼że dom├íce pokusy o ─Źistenie? Ur─Źite nie – treba to zveri┼ą jednozna─Źne do r├║k prof├şkom. Na┼íe odborn├ę ─Źistenie – krtkovanie V├ím 100% pom├┤┼że. Nov├íky a okolie.

 • Ak V├ís upchat├í kanaliz├ícia zasko─Źila, pon├║kame V├ím komplexn├ę slu┼żby od strojov├ęho ─Źistenia a krtovania potrubia, ktor├ę n├ísledne vieme skontrolova┼ą in┼ípek─Źnou kamerou a┼ż po trasovanie a lokaliz├íciu.
 • Krtkovanie upchat├Żch odpadov a kanaliz├íci├ş v Nov├íkoch je tu pre V├ís – m├┤┼żete n├ím zavola┼ą hocikedy – ─Źist├şme a prepch├ívame NONSTOP.

M├íte probl├ęm s odtokom vody? Nepom├íha ru─Źn├ę krtkovanie? Neodtek├í voda z drezu, vane, sprchy, WC? Je c├şti┼ą z├ípach v dome z odpadu? Krtkovanie Nov├íky - pon├║ka svoje slu┼żby profesion├ílneho ─Źistenia - prepch├ívania odpadov a kanaliz├ície V├í┼í probl├ęm vyrie┼íime expresne r├Żchlo s d├┤razom na kvalitu. Krtkovanie Bojnice Non-stop.

Krtkovanie Nov├íky – prepch├ívanie upchat├Żch odpadov – Havarijn├í slu┼żba VODA NONSTOP 24/7

 • Elektromechanick├ę ─Źistenie (krtkovanie) – prepch├ívanie odpadov
 • Vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície – krtkovanie odpadov├ęho potrubia
 • Monitoring potrubia kanaliz├ície – kontrola odpadu kamerou
 • Kamerov├ę sk├║┼íky potrubia – kamerov├í kontrola potrub├ş
 • Oprava kanaliz├ície – oprava prasknut├Żch potrub├ş
 • In┼ítalat├ęrske a vodoin┼ítalat├ęrske pr├íce
 • Havarijn├í slu┼żba pre vodu a kanaliz├íciu v Nov├íkoch
 • Krtkovanie Nov├íky = kvalitn├ę ─Źistenie upchat├Żch odtokov profi technikou – kvalitne & v├Żhodne
Krtkovanie Nov├íky - ─Źistenie upchat├Żch odpadov a kanaliz├íci├ş za f├ęrov├ę ceny.

Mo┼żn├í platba kartou

Nem├íte doma hotovos┼ą? U n├ís m├┤┼żete pohodlne zaplati┼ą kartou.

Profesion├ílne ─Źistenie odtokov a upchat├Żch odpadov├Żch r├║r Krtkovanie Nov├íky

V├Ą─Ź┼íine z n├ís sa u┼ż stalo, ┼że sa n├ím doma upchal odpad. Zrazu neodtekala voda z drezu v kuchyni, alebo neodtek├í voda zo sprchy, vane alebo WC. Tento havarijn├Ż stav dok├í┼żeme r├Żchlo a efekt├şvne vyrie┼íi┼ą v okol├ş Tren─Ź├şna profesion├ílnym ─Źisten├şm odpadov a kanaliz├ície. Na┼ía havarijn├í slu┼żba pre vodu pracuje nonstop 24/7 – aj cez v├şkendy, sviatky. M├┤┼żete n├ís kontaktova┼ą v hocijak├║ no─Źn├║ hodinu – sme pripraven├ş odstr├íni┼ą ka┼żd├Ż havarijn├Ż stav.

 • Neodtek├í voda z WC – z├íchoda – piso├íra
 • Neodtek├í voda z vane, sprchy
 • Nevyp├║┼í┼ąa pra─Źka, um├Żva─Źka riadu
 • V byte – dome sa ┼í├şri kysl├Ż z├ípach
 • Vlhnutie stien
 • Prasknut├í kanaliz├ícia – oprava prasknut├ęho potrubia
 • Prevalen├í alebo inak po┼íkoden├í kanaliz├ícia
 • Mechanick├ę po┼íkodenie odpadov├ęho potrubia
 • Vlhnutie stien v dome / byte / prev├ídzke
 • In├ę z├íva┼żn├ę probl├ęmy s kanaliz├íciou a odpadom

Na┼ía havarijn├í slu┼żby vyrie┼íi ka┼żd├Ż probl├ęm – efekt├şvne, r├Żchlo a za najlep┼íie ceny.

0902 369 535

Krtkovanie Nováky Prepchávanie odpadov NONSTOP

servis@krtkovanie-tn.sk

 • Prepch├íme – prekrtkujeme :

um├Żvadlo, WC, bidet, kuchynsk├Ż drez, va┼łu, sprchov├Ż k├║t, v├Żlevky, domov├ę pr├şpojky kanaliz├ície, piso├íre, guli─Źky, da┼ż─Ćov├ę zvody, odtokov├ę pr├şpojky, kanaliza─Źn├ę vpuste, rev├şzne ┼íachty, bytov├ę st├║pa─Źky, sif├│ny.

 • Na┼íe slu┼żby poskyujeme pre:

U┼ż├şvate─żov rodinn├Żch domov, bytov, bytovky, bytov├ę spolo─Źenstv├í, n├íkupn├ę centr├í, logistick├ę parky, re┼ítaur├ície, hotely, bary, penzi├│ny, priv├ítne ubytovania, nemocnice, ubytovne, ┼íkoly, priemyseln├ę objekty, zariadenia pre seniorov, ┼íportov├ę zariadenia, kadern├şctva, obce, mest├í, samospr├ívy, ┼ít├ítne in┼ítit├║cie a pod.

Elektromechanick├ę krtkovanie ┼ípir├ílou ─îistenie odpadov elektrick├Żm krtkom.

Pre mechanick├ę prepch├ívanie odpadov pou┼ż├şvame ┼ípir├ílu poh├í┼łan├║ motorom, ktor├í odstr├íni v┼íetky n├ínosy a ne─Źistoty v upchatom odtokovom potrub├ş s priemerom od DN 20 a┼ż DN 150, s 90 stup┼łov├Żmi kolenami. Krtkovanie ┼ípir├ílou je ide├ílne pre ─Źistenie men┼í├şch priemerov kanaliz├íci├ş a odpadov z drezov, van├ş ─Źi um├Żvadiel.

Toto zariadenie na ─Źistenie – prepch├ívanie obsahuje induk─Źn├Ż motor, ktor├Ż rozto─Ź├ş oce─żov├║ ┼ípir├ílu – t├í je ukon─Źen├í r├┤znymi druhmi n├ístavcov, ┼íkrabiek alebo fr├ęzou, ktor├ę mo┼żno meni┼ą pod─ża druhu upchatia, zanesenia ─Źi ne─Źistoty v odtokovom potrubi. T├Żmito ┼ípeci├ílnymi hrotmi spo─żahlivo prepch├íme potrubie odpadu v celej jeho d─║┼żke na 100%. Po pre─Źisten├ş elektrick├Żm krtkom, bude Va┼íe odpadov├ę potrubie ├║plne prev├ídzkyschopn├ę.

Elektromechanick├ę ─Źistenie kanaliz├ície sa pou┼ż├şva najm├Ą na ─Źistenie odpadov├ęho potrubia vn├║tri bytov├Żch a rodinn├Żch domov, kde hroz├ş vyplavenie spla┼íkov v pr├şpade pou┼żitia tlakovej vody. Ak sa va┼ía kanaliz├ícia upch├íva pravidelne, je najlep┼íie pou┼żi┼ą TV monitoring kanaliz├ície a ur─Źi┼ą tak presn├ę miesto blok├ídy.

Elektromechanick├ę ─Źistenie a krtkovanie - Nov├íky a okolie

Vysokotlakov├ę ─Źistenie upchatej kanaliz├ície Hydro─Źistenie potrubia vysok├Żm tlakom.

Ke─Ć mechanick├ę ─Źistenie odpadov nepom├íha, alebo nie je mo┼żn├ę (dlh┼íia vzdialenos┼ą upchat├ęho miesta od vstupn├ęho miesta) pou┼ż├şvame na ─Źistenie kanaliz├ície – vysokotlakov├║ ─Źisti─Źku.

T├íto prenosn├í vysokotlakov├í ─Źisti─Źka je schopn├í za f├ęrov├║ cenu vy─Źisti┼ą drviv├║ v├Ą─Ź┼íinu kanaliza─Źn├Żch upch├ívok. Toto vysokotlakov├ę ─Źistenie odpadov├ęho potrubia patr├ş medzi najpou┼ż├şvanej┼íie a je to ve─żmi efekt├şvna met├│da.

Na ─Źistenie kanaliz├ície tlakovou vodou sa pou┼ż├şva vysokotlakov├ę ─Źerpadlo, ktor├ę napojen├ę na n├ídr┼ż s vodou. ─îerpadlo nas├íva vodu z n├ídr┼że a tla─Ź├ş ju hadicou do pre─Źistenej le┼żatej aj zvislej kanaliz├ície od priemeru DN 50 a┼ż po DN 250. Vysok├Ż tlak vody s ve─żk├Żm prietokom spo─żahlivo prepch├í ka┼żd├║ zanesen├║ kanaliz├íciu – odpadov├ę potrubie. T├Żmto sp├┤sobom d├┤kladne pre─Źist├şme aj steny kanaliz├ície.

 • T├íto met├│da je pova┼żovan├í za najspo─żahlivej┼íie ─Źistenie kanaliz├ície a v├Żrazne predl┼żuje jej ┼żivotnos┼ą.
Vysokotlakov├ę ─Źistenie kanaliz├ície - Nov├íky a okolie
 • Fr├ęzovanie odpadov├ęho potrubia kanaliz├ície

Kanaliz├ícia m├┤┼że by┼ą zanesen├í r├┤znymi tvrd├Żmi usadeninami, ako napr├şklad. stavebn├Żm materi├ílom – malta, lepidlo, r├┤zny odpad. M├┤┼żu by┼ą v nej prerasten├ę korene. Tieto extr├ęmne tvrd├ę usadeniny v potrub├ş (mo─Źov├Ż kame┼ł, vodn├Ż kame┼ł) nie je mo┼żn├ę vy─Źisti┼ą klasick├Żmi met├│dami ─Źistenia. Fr├ęzovanie kanaliz├ície je ├║─Źinn├í met├│da, ktor├í V├ís zbav├ş t├Żch najtvrd┼í├şch usaden├şn v potrub├ş. Fr├ęzovacie hlavice prerazia prerazia ├║plne v┼íetko a spravia kanaliz├íciu ├║plne priechodnou.